Kalender

CRT organiseert circuit-rijvaardigheids-trainingen voor motorrijders die onder deskundige begeleiding met hun eigen motor op het TT circuit van Assen willen rijden.
Hetzelfde circuit, hetzelfde asfalt waarop ook de Grand Prix- en World Superbike hun races rijden.

Inschrijven

Eerst volgende event

Friday 09 July 2021

Assen

CRT

open

Assen

Saturday 10 July 2021

CRT

Inschrijven

Assen

Wednesday 18 August 2021

CRT

Inschrijven

Assen

Thursday 09 September 2021

CRT

Inschrijven

Assen

Friday 01 October 2021

CRT

Inschrijven

Assen

Thursday 15 July 2021

CRT

Inschrijven

Assen

Monday 23 August 2021

CRT

Inschrijven

Assen

Friday 10 September 2021

CRT

Inschrijven

Assen

Monday 26 July 2021

Pirelli Superbike Track Day

Inschrijven

Assen

Friday 03 September 2021

CRT

Inschrijven

Assen

Monday 27 September 2021

CRT

Inschrijven