Kalender

CRT organiseert circuit-rijvaardigheids-trainingen voor motorrijders die onder deskundige begeleiding met hun eigen motor op het TT circuit van Assen willen rijden.
Hetzelfde circuit, hetzelfde asfalt waarop ook de Grand Prix- en World Superbike hun races rijden.

Inschrijven

Eerst volgende event

Saturday 06 June 2020

Assen

CRT Trainingen

open

Assen

Sunday 07 June 2020

CRT

Inschrijven

Assen

Saturday 27 June 2020

CRT Kleintje TT

Inschrijven

Assen

Saturday 18 July 2020

CRT

Inschrijven

Assen

Wednesday 19 August 2020

CRT

Inschrijven

Assen

Wednesday 10 June 2020

CRT

Inschrijven

Assen

Friday 10 July 2020

CRT

Inschrijven

Assen

Monday 20 July 2020

CRT

Inschrijven

Assen

Friday 11 September 2020

CRT

Inschrijven

Assen

Friday 26 June 2020

CRT Kleintje TT

Inschrijven

Assen

Friday 17 July 2020

CRT

Inschrijven

Assen

Thursday 13 August 2020

CRT

Inschrijven

Assen

Friday 02 October 2020

CRT

Inschrijven